A- A A+

Wydział Fizyki i Astronomii

Adres

Wydział Fizyki i Astronomii

ul. Prof. Z. Szafrana 4a

65-516 Zielona Góra

tel.: 68 328 28 78

fax: 68 328 28 80

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla studentów

Uwagi dotyczące zdalnych zajęć prowadzonych na Uniwersytecie Zielonogórskim

- - -

Informacja o zajęciach, które nie mogą być zrealizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w semestre letnim 2020/2021
realizacja zajęć od 6 kwietnia 2021
Astronomia
Fizyka
Fizyka medyczna

MOST - rekrutacja na semestr zimowy

 


 

 

Nasi partnerzy w programie Erasmus+

Biuro Karier

 Od 16 lutego rusza na Wydziale Fizyki i Astronomii cykl cotygodniowych wykładów dla nauczycieli  pt. Fizyka i astronomia – inaczej.

Celem cyklu jest przybliżenie słuchaczom zastosowań fizyki oraz astronomii w różnorodnych obszarach aktywności ludzkiej, często nietypowych i nieoczekiwanych, czasem zaskakująco przydatnych, a na pewno ciekawych. Jednocześnie słuchacz zapozna się z wieloma najnowszymi odkryciami z obydwu dyscyplin, gdzie często informacje pojawiające się w ogólnodostępnych środkach przekazu podawane są bez wystarczających objaśnień i kontekstu.

Wykłady prowadzone będą w systemie on-line z zastosowaniem platformy Google meet/Google Clasroom. Na poszczególne wykłady będzie można zapisywać się do dnia poprzedzającego wykład. Maksymalna liczba uczestników – 50 osób. Zgłoszenie uczestnictwa w wykładzie proszę przesyłać na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby, które chcą wziąć udział w wykładach muszą posiadać konto Google (*@gmail.com).

PLAN WYKŁADÓW