A- A A+

Wydział Fizyki i Astronomii

Adres

Wydział Fizyki i Astronomii

ul. Prof. Z. Szafrana 4a

65-516 Zielona Góra

tel.: 68 328 28 78

fax: 68 328 28 80

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla studentów

 Informuję, że zgodnie z Komunikatem Rektora z dn 19.01.2022  od 20 stycznia 2022 do zakończenia semestru zimowego wszystkie zajęcia na kierunkach fizyka, fizyka medyczna oraz astronomia bedą realizowanie w formie zdalnej z wykorzustaniem metod i technik kształcenia na odległość w trybie synchronicznym zgodnie z planem zajęć

Dziekan Wydzialu Fizyki i Astronomii UZ
prof. dr hab. Andrzej Drzewiński

 

 
 

MOST - rekrutacja na semestr zimowy

 


 

 

Nasi partnerzy w programie Erasmus+

Biuro Karier

Gdy zdasz egzamin maturalny (dojrzałości) możesz ubiegać się o przyjęcie na studia I stopnia (u nas na kierunkach: fizyka, fizyka medyczna lub inżynieria kosmiczna).

 1. Zapoznaj się opisami prowadzonych przez nas kierunków:
  fizyka,
  fizyka medyczna
 2. Jeśli jeden z nich spodobał się Tobie, zajrzyj do zakładek rekrutacja lub informacje dla kandydatów na tych stronach. Znajdziesz tam wykaz przedmiotów maturalnych, które ułatwią dostanie się na wymarzony kierunek, a po zdaniu egzaminów maturalnych będziesz mógł policzyć uzyskane punkty.
  Ważne. Nie ma konieczności zdawania na egzaminie maturalnym egzaminów ze wszystkich wymienionych przedmiotów.
 3. Kandydaci na studia są przyjmowani według kolejności na liście rankingowej sporządzonej na podstawie wyników uzyskanych na maturze (egzaminie dojrzałości).
 4. Wykaz dokumentów, które należy złożyć, aby zostać dopuszczonym do postępowania kwalifikacyjnego, terminy oraz wysokość opłaty rekrutacyjnej podane są na głównej stronie rekrutacji na UZ.
 5. Kandydat na studia musi się zarejestrować przy pomocy systemu Rejestracji Elektronicznej

Jeżeli jesteś absolwentem jakiejkolwiek uczelni wyższej (z tytułem zawodowym licencjata lub inżyniera) możesz ubiegać się o przyjęcie na studia II stopnia, kończące się tytułem magistra. Jeśli masz stopień magistra możesz rozpocząć u nas studia III stopnia (doktoranckie), kończące się tytułem doktora nauk fizycznych.

Jeśli masz pytania: pisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń: 68 328 28 78, a jeśli jesteś w Zielonej Górze przyjdź do nas

Dziekanat Wydziału Fizyki i Astronomii
Uniwersytet Zielonogórski
ul. Prof. Z. Szafrana 4a
65-516 Zielona Góra
pok. 107 (bud. A-29)

CZEKAMY NA CIEBIE!